• Webinaria

WEBINAR 24 sierpnia 2023: EN 13445 Annex G and 1591 Alternatywna analiza kołnierza w PV Elite

ZAPRASZAMY NA WEBINAR – 324 sierpnia 2023, godz. 17.00. (czasu polskiego)

EN 13445 Annex G and 1591 Alternatywna analiza kołnierza w PV Elite

Webinar jest bezpłatny i będzie w języku angielskim.

ZAPISY POD LINKIEM: 

https://aliconnect.hexagon.com/EN13445AnnexGand1591AlternativeFlangeAnalysisinPVElite?utm_campaign=2023_q3_eu_design_projects_cas_-emh_alternative-flange-analysis-pv&utm_medium=email&utm_source=hexagon

Analiza zbiorników ciśnieniowych odgrywa kluczową rolę w wielu projektach, a każdy z nich podlega odrębnemu zestawowi rygorystycznych norm i przepisów. Spełnienie tych wymogów jest sprawą najwyższej wagi.
Aby sprostać różnorodnym potrzebom takich projektów, Hexagon oferuje kompleksowe rozwiązanie znane jako PV Elite. Program jest dostosowany do skrupulatnej analizy zbiorników ciśnieniowych i wymienników ciepła, jednocześnie przestrzegając uznanych na całym świecie przepisów projektowych i najbardziej rygorystycznych norm. PV Elite umożliwia profesjonalistom poruszanie się po zawiłościach analizy zbiorników ciśnieniowych.
W przypadku organizacji, które muszą obsługiwać dane dotyczące kołnierzy, w tym śrub i uszczelek, niezbędne jest korzystanie z rozwiązania uwzględniającego najnowsze aktualizacje norm EN. Należy również zwrócić szczególną uwagę na kołnierze na połączeniach dyszy i należy zachować odpowiednią ostrożność, aby zapobiec wszelkim wyciekom płynów.
 
Podczas tego seminarium internetowego skupimy się na EN 13445-3 załącznik G i EN 1591-1, a także na konkretnych typach kołnierzy, danych wymiarowych i materiałowych wymaganych przez te przepisy/normy projektowe.
Wyjaśnimy również różne pola wprowadzania i przedstawimy dodatkowe wskazówki i wskazówki, o których możesz nie wiedzieć. Podczas webinaru:
- Dowiesz się, jak używać interfejsu PV Elite do wprowadzania danych dotyczących kołnierzy, w tym połączeń śrubowych i uszczelek
- Przyjrzymy się typom kołnierzy i danym wymiarowym wymaganym przez przepisy projektowe.
- Pokażemy, jak uzyskać wyniki analizy EN 13445-3 Załącznik G i/lub EN 1591-1:2001.
- Wyjaśnimy zalety tej metody w porównaniu ze standardową metodą Taylora Forge'a.

Program PV ELITE: projektowanie zbiorników ciśnieniowych, projektowanie wymienników ciepła, obliczenia urządzeń ciśnieniowych, zaawansowane obliczenia kołnierzy  

Do góry