CADWorx® Structure jest zintegrowanym oprogramowaniem do modelowania CAD projektów konstrukcji. Zawiera łatwe narzędzia, inteligentne możliwości rysowania i zaawansowane poziomy automatyzacji. CADWorx® Structure został stworzony z myślą o projektantach konstrukcji i inżynierach. Oprogramowanie jest łatwe do skonfigurowania i proste w użyciu. Pozwala projektantom i inżynierom na wydajną współpracę zarówno przy dużych, jak i małych projektach.

Cechy programu

1

INTELIGENTNE PROJEKTY KONSTRUKCYJNE

CADWorx® Structure zawiera narzędzia niezbędne do efektywnego projektowania konstrukcji. Są one intuicyjne i proste w użyciu. Zapewniają możliwość skrócenia czasu pracy niezbędnego do stworzenia projektu konstrukcyjnego.

2

PROSTE RYSUNKI

Projektanci i inżynierowie mogą tworzyć rysunki 2D z istniejących modeli 3D z zachowaniem wymiarowania oraz opisów.

3

ZESTAWIENIA MATERIAŁOWE

Użytkownicy programu CADWorx® Structure mogą tworzyć dokładne, konfigurowalne zestawienia materiałów w najpopularniejszych formatach baz danych dla wszystkich materiałów stalowych w modelu 3D.

4

OBSZERNA BIBLIOTEKA KSZTAŁTÓW STALOWYCH

Projektanci i inżynierowie mają dostęp do międzynarodowej biblioteki kształtów stalowych, która jest na bieżąco aktualizowana, zgodnie z obowiązującymi standardami i normami.

5

AUTOMATYZACJA PROCESÓW

CADWorx® Structure zapewnia automatyzację procesów, co przekłada się na minimalizację błędów i oszczędność czasu użytkowników.


Do pobrania

Broszura : CADWorx® Structure


Do góry